MÖBLER / Bord / Konsolbord 6057558

nr 605 7558

Konsolbord

Nyrokoko, längd: 80, djup: 36, höjd: 79

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 19 oktober 2009
kl 18:17:50

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.